Kuopion Uimaseuran vuosikokous 22.1.
SeuraJulkaistu: 07.01.2022 19.17

Kuopion Uimaseuran vuosikokous 22.1.

Kuopion Uimaseuran vuosikokous pidetään 22.1.2022 klo 11.00 Kuntolaakson uimahallin kokoushuoneessa (Hannes Kolehmaisen katu 4, 70110 Kuopio).

Käsitellään sääntömääräisistä asioista seuraavat: vahvistetaan hallituksen laatima seuraavan toimintakauden toimintasuunnitelma ja talousarvio, valitaan halltuksen puheenjohtaja, valitaan hallituksen jäsenet erovuoroisten tilalle, valitaan tilintarkastajat (2) ja heille varamiehet, vahvistetaan jäsenmaksu ja päätetään missä lehdessä seuran kokoukset tiedotetaan sekä päätetään seuran virkailijoiden palkkioista.

Tervetuloa, hallitus! Kokoukseen tulee ilmoittautua etukäteen koronarajoitusten vuoksi 19.1. mennessä. Ilmoittaudu ippe.natunen(at)kuuskuopio.fi